آيت‌الله سعيدي: رسانه ملي از ظرفيت اداره‌كل پژوهش‌هاي اسلامي سازمان استفاده حداكثري كند.
 • امام جمعه، استاندار و نمايندگان مردم شريف استان قم از اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه بازديد كردند.
  در بازديد آيت‌الله سعيدي توليت آستان مقدسه كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها، استاندار قم و معاونان وي و نمايندگان مردم شريف قم در مجلس شوراي اسلامي، دكتر ظريفيان مديركل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه ضمن معرفي و بيان عملكرد اين اداره‌كل به تبيين رويكرد جديد اداره‌كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه پرداخت.
  امام جمعه قم ضمن بيان اينكه چنين پايگاه علمي در رسانه ذخيره‌اي ارزشمند و گران‌سنگ است افزود: استفاد بجا، صحيح و حداكثري رسانه از اين ظرفيت بزرگ ديني و رسانه‌اي باعث آرامش خاطر جامعه دغدغه‌مند به خصوص علماي عظام و بزرگان ديني خواهد بود و وجود چنين مركزي در قم با هدف تبيين مباحث ديني در رسانه باعث مباهات است.
  صادقي استاندار قم نيز ضمن سپاس از اهتمام رسانه ملي به ايجاد پيوند ميان حوزه و رسانه، خواستار همكاري و هم‌افزايي اداره‌كل پژوهش‌هاي اسلامي سازمان صدا و سيما با ديگر مراكز آموزشي پژوهشي استان و بهره‌مندي آن مراكز از ظرفيت‌هاي اين اداره‌كل شد.
  احمد اميرآبادي نماينده مردم قم و عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي با تقدير از تلاش‌ها، فعاليت‌ها و برنامه‌هاي دوره اخير در اداره‌كل، از توجه دكتر عسگري رئيس سازمان صدا و سيما به اين اداره كل تشكر كرد و خواستار حمايت بيشتر مسئولان سازمان و استان قم از ظرفيت‌ها و توسعه دستاوردهاي ارزشمند اين اداره‌كل شد.

  اخبار