بازديد نماينده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبري از اداره كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه

 • آيت الله سيد علي شفيعي نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري روز يكشنبه سي و يكم ارديبهشت از اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه بازديد كرد.

  در اين ديدار دكتر محمد حسين ظريفيان مديركل پژوهش هاي اسلامي رسانه با بيان اهداف تاسيس و معرفي بخش هاي اداره كل و گزارشي از دستاوردها، برنامه هاي جاري و برنامه هاي آينده تاكيد كرد: هويت اين مجموعه حوزوي و برخاسته از نهاد دين است و كلان ماموريت دين و رسانه را دنبال مي كند.

  در ادامه آيت الله سيد علي شفيعي نماينده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبري مديران اداره كل را به انس با قرآن و تمسك و توسل به آن توصيه نموده و گفت: خواندن يك صفحه قرآن در ابتداي شروع كار در هر روز بهترين طريق براي پرهيز از عمل زدگي، موجب كاهش خستگي روحي و جسمي و افزايش بهره وري است.

  وي درادامه ضمن تاكيد بر نياز جدي طلاب به قرآن اشاره كرد: ما متناسب با موضوعات نياز به قرآن داريم و بايد به آيات قرآن خصوصاً آيات الاحكام، همچنين آداب الاخلاق اشراف داشته باشيم. طلاب بايد بدانند كه طبق منطق شيعه در كنار قرآن، روايات اهل بيت عليهم السلام نيز براي ما حجت است و بايد مورد توجه باشد.

  لازم به ذكر است آيت الله سيد علي شفيعي از سلاله علم و فقاهت و از پيشتازان مبارزه و جهاد در قبل و پس از انقلاب اسلامي است. وي از شاگردان مرحوم آيت الله خويي در مكتب نجف و حضرت امام خميني (ره) بوده و در پيروزي و استمرار انقلاب اسلامي در استان خوزستان نقش محوري و موثري داشته است. آيت الله شفيعي كه سالها رياست دادگستري استان خوزستان را بر عهده داشته است چندين دوره پياپي است كه نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري است


  اخبار