ديدار كاركنان اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه و دانشكده صدا و سيما با خانواده شهيد مدافع حرم شهيد سامانلو
 • دكتر ظريفيان: پيشتازي رهبر معظم انقلاب در عنايت به شهداي مدافع حرم  و خانواده ايشان الگوي همه ماست.

  در آستانه سالروز رحلت حضرت ام البنين (س)  و روز تكريم مادران و همسران شهدا، جمعي از پژوهشگران، كارمندان و مديران اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه و دانشكده صدا و سيماي قم، با خانواده شهيد سعيد سامانلو، از شهداي مدافع حرم، ديدار و از صبر و شكيبايي آنان تجليل كردند.

  به گزارش روابط عمومي اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه، در اين ديدار كه در منزل اين شهيد مدافع حرم برگزار شد، حاضران با قرائت زيارت عاشورا، به ادامه مسير فرهنگ و ايثار تأكيد كرده و با آرمان  شهيدان، ميثاقي دوباره بستند.

  در اين ديدار، دكترمحمدحسين ظريفيان، مديركل پژوهش هاي اسلامي رسانه ضمن تقدير از پدر، مادر، همسر و فرزندان بزرگوار شهيد سامانلو، با اشاره به جايگاه رفيع خانواده شهدا، تجليل از خانواده شهداي مدافع حرم را باعث افتخار دانست و افزود: سرافرازي و سربلندي ايران اسلامي مرهون رشادت ها و جانفشاني‌هاي شهداست.

  وي با اشاره به پيشتازي مقام معظم رهبري در عنايت به شهداي مدافع حرم و خانواده ايشان افزود: مقام معظم رهبري با جلب توجه جامعه به شهداي مدافع حرم و خانواده ايشان،الگوسازي نمودند و اين ما هستيم كه به توجه به اين عزيزان نيازمنديم.

  همچنين دكترعليرضا پويا، رئيس دانشكده صدا و سيماي قم با اشاره به عظمت مقام شهيد و خانواده هاي ايشان، تاكيد كرد: هيچ مساله مادي قابل برابري و جايگزيني در برابر اين جايگاه رفيع نيست.

  در ادامه، پدر شهيد سامانلو ضمن تشكر و سپاسگزاري از حضور پژوهشگران و مديران اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه و دانشكده صدا و سيما گفت: ما فرزند خود را كه امانتي الهي بود تقديم اسلام و انقلاب كرديم.

  وي با دعا براي پيروزي نهايي جبهه اسلام و انقلاب ابراز اميداري كرد كه همه ما زمينه سازان ظهور امام زمان (ع) باشيم.
  اخبار