همكاران خانم اداره كل از موفق ترين نيروهاي مجموعه هستند
 • به گزارش روابط عمومي اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه، دكتر محمدحسين ظريفيان، مديركل پژوهش هاي اسلامي رسانه، در نشست تجليل از بانوان اداره كل كه به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گراميداشت روز زن در تالار انديشه اين اداره كل برگزار شد، گفت: آنچه كه ما در دنياي پرتلاطم ساخته دست بشر شاهديم، نياز لحظه به لحظه به وجود نوراني و سيره انسان ساز حضرت زهراست.
  وي با اشاره به ظلم ها و جنايات متعددي كه عصر حاضر در حق زنان رقم زده است، بيان داشت: شايد به ظاهر امروز زن در جوامع غربي به اسم تساوي از جايگاهي ظاهري برخوردار شده باشد، اما واقعيت اين است كه در پوشش همين شعارها، بزرگترين جنايات كه نمونه آن در تاريخ تكرار نشده، درباره زن اتفاق افتاده است.
  ظريفيان با اشاره به تلاش هاي جريان هاي مقلد و خودكم بين داخلي براي استحاله هويت زن در جوامع اسلامي اظهار داشت: در بحث موسوم به حجاب اجباري و چهارشنبه¬هاي سفيد، رسانههاي انگليسي و آمريكايي علي رغم اختلافات جدي تاكتيكي كه با هم دارند، در اين ماجرا متحد شده و به اشتراك روش رسيده اند و لازم است رسانه هاي جريان انقلاب اسلامي با پرهيز از بعضي از روش هاي ناكارآمد گذشته با پشتوانه علمي و تخصصي و به صورت هم افزا عملي كنند.
  مديركل پژوهش هاي اسلامي رسانه، روشنگري جدي در جامعه زنان را امري ضروري دانست و تصريح كرد: رسانه هاي ما بايد براي مقابله با اين جريان، همگرا شوند؛ اما به نظر مي رسد كه دچار اختلال هستيم.
  وي تببين مساله حجاب با ادبيات روز را وظيفه همه منبرداران و تريبون داران دانست و افزود: بايد راه حل هايي را براي مواجهه با وضع فعلي موجود انديشيد. نمي شود با صرف گفتن اينكه حجاب و التزام آن به لحاظ فقهي در جامعه واجب است افكار عمومي را اقناع كرد.
  ظريفيان، با اشاره به ماموريت خطير اداره كل مبتني بر فعاليت هاي پژوهشي در عرصه دين و رسانه ابراز داشت: خانم هاي فعال در اين مجموعه از بهترين و توانمندترين همكاران ما هستند كه موجب افتخار اداره كل است.
  وي با تقدير از زحمات همكاران خانم اداره كل پژوهش هاي اسلامي رسانه بيان داشت: همسران، والدين و فرزندان اين بزرگواران در موفقيت هاي آنان نقش مهمي داشتند كه بايد از آنها نيز تقدير شايسته به عمل آيد.
  در پايان اين مراسم، با اهداي لوح و هديه، از همكااران خانم اداره كل، تقدير به عمل آمد.

  اخبار